Klinika Ortholux

FAQ

[vc_row][vc_column offset=”vc_col-lg-6″][vc_single_image image=”2265″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-lg-6″]

Profesionistë dhe Shumë të Trajnuar
[vc_empty_space][vc_column_text]Klinika OrthoLUX perbehet nga nje staf teper i pregatitur qe  ju bejne te ndjeheni te mirepritur si ne shtepine tuaj.

Ata do te pergjigjen per cdo lloj problemi qe mund te keni dhe do ju japin nje zgjidhje eficiente dhe bashkekohore.Stafi jone eshte transparent,i dedikojme kohen e nevojshme pacienteve per informim ne menyren me te qarte dhe direkte per problemet e tyre dentare dhe zgjidhjen optimale per ta.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1567767149804{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;background-color: #fafafa !important;}”][vc_column]

Skuadra Jonë

[vc_empty_space]
[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1567767592508{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #cca026 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1559142898944{padding-top: 0px !important;}”][vc_custom_heading text=”A Perfect Smile, A Better Life!” font_container=”tag:h4|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Na telefononi ose prenotoni takimin tuaj tani” font_container=”tag:p|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][vc_btn title=”Prenoto Tani” color=”white” align=”center” link=”url:%2Fkontakt%2F|||” el_class=”prenoto-button”][/vc_column][/vc_row]

Subscribe to our
Newsletter
Subscribe to our
Newsletter
Subscribe to our
Newsletter
Subscribe to our
Newsletter